Tkanina na flagi i transparenty

list w: TKANINY DEKORACYJNE data:
Tkanina na flagi i transparenty

Sprawdź jakie tkaniny można wykorzystać na flagi i transparenty

Zwiewne i lekkie transparenty mają ogromne znaczenie marketingowe — można je wykorzystać na wiele sposobów, np. w wyróżnianiu punktów stacjonarnych firm lub przyciąganiu klientów do punktów stacjonarnych. Są także doskonałym narzędziem do celebracji ważnych świąt i eksponowaniu barw narodowych czy symboliki religijnej. Aby spełniały swoją funkcję, należy wybrać odpowiedni materiał na flagi, taki jak dederon na metry lub specjalne podszewki. W dzisiejszym artykule przyjrzymy się szerzej ich właściwościom.

Dederon na metry – pochodzenie i właściwości

Ten rodzaj tkaniny syntetycznej po raz pierwszy wyprodukowano w NRD w latach 60. XX wieku. Jest wytwarzana z włókien polietylentereftalanu (PET). Syntetyki mają wiele właściwości, dzięki którym stanowią idealny materiał na flagę lub transparent – a dederon nie jest tutaj żadnym wyjątkiem. Do jego najważniejszych atutów należy zaliczyć:

  • odporność na warunki atmosferyczne – tworzywa sztuczne nie tracą swojego wyglądu pod wpływem pogody, np. Deszczu, intensywnego wiatru czy mrozu; odpowiednio przygotowanie zabezpiecza je także przed degradującym wpływem promieni UV,
  • lekkość — zawieszony na maszcie lub stelażu będzie dynamicznie powiewał, przyciągając wzrok,
  • wytrzymałość — zwarta struktura włókien nie jest łatwa do rozdarcia lub przecierania się,
  • ekonomia – produkcja dederonu na metry jest tańsza niż w wypadku naturalnych materiałów flagowych, a świetne parametry przedłużają ich żywotność.

Syntetyczne materiały na flagi – szerokie możliwości w zakresie personalizacji

Dederon na metry jest świetnym nośnikiem przekazu, w tym również marketingowe, ze względu na łatwość nanoszenia na niego grafik i napisów. Jako materiał flagowy sprawdza się wyśmienicie także na możliwości wykorzystania go w parze z drukiem cyfrowym. Gwarantuje świetne odwzorowanie nawet bardzo szczegółowych grafik. Chcesz wiedzieć więcej o ich możliwościach? Zapraszamy do sprawdzenia oferty Milanex – z chęcią pomożemy Ci dobrać najlepszy wariant tkaniny do Twoich projektów!

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień