WYJĄTKOWE KREACJE NA SYLWESTRA

list w: TKANINY ODZIEŻOWE data:

Zabłyśnij przy pomocy tkanin na wyjątkowe okazje.

Koniec roku zbliża się nieubłaganie i choć na początku grudnia skupiamy się przede wszystkim na przygotowaniu odpowiedniej kreacji i dodatków na kolację wigilijną, to sklepowe wystawy w tym okresie już kuszą propozycjami na Sylwestra i karnawał. Oczywiście trudno jest sobie wyobrazić taką stylizację bez choćby jednego elementu z błyszczącą nitką, cekinami czy brokatem. Strojne sukienki, tiulowe spódnice, eleganckie bluzki lub cudownie mieniące się szale to hit każdego sezonu. Warto więc uzupełnić swoją szafę o strój wieczorowy lub dodatki uszyte z lureksu, nabłyszczanego tiulu, dzianiny ITY czy materiału cekinowego.

Materiał na kreację sylwestrową - co wybrać?

Sylwester oraz następujący po tym wydarzeniu okres karnawału to wyjątkowy czas, kiedy niejednokrotnie mamy okazję spędzać wieczory na szampańskiej zabawie. Bale, imprezy firmowe czy popularne domówki to idealna okazja, aby dobrze się zaprezentować i wyróżnić wśród tłumu gości. W jaki sposób? Przygotowując przyciągającą uwagę stylizację pełną blasku kreację wieczorową uszytą z mieniących się materiałów. Ponadczasową i zawsze modną opcją są w tym przypadku cekiny na dzianinie z brokatem, welurze lub na tiulu, dostępne w szerokiej gamie kolorów, które fantastycznie odbijają światło i mienią się tysiącem barw. Równie pięknie prezentują się też lejące i cudownie układające się na sylwetce dzianiny lureksowe. Wyróżniają się charakterystyczną, metaliczną nitką, która sprawia, że kreacja wygląda niczym pokryta szronem, co dodatkowo wpisuje się w zimowy klima. Jeżeli zaś marzymy o awangardowej kreacji sylwestrowej lub karnawałowej, to doskonale sprawdzi się nabłyszczany tiul lub brokatowa dzianina ITY.

Błyski, brokaty, cekiny

Bez względu na to, czy planujesz uszycie na miarę własnej sukienki sylwestrowej czy też pracujesz nad kolekcją karnawałową, wybór materiałów błyszczących, brokatowych lub z cekinami to przepis na sukces. Ze względu na swoje walory wizualne pozwalają na stworzenie pełnych blasku kreacji wieczorowych – oryginalnych, niebanalnych i przyciągających uwagę. Warto więc rozważyć tę opcję podczas poszukiwania idealnej stylizacji na Sylwestra lub karnawał.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień