KODURA - DEKORACYJNA TKANINA DO OGRODU

list w: TKANINY DEKORACYJNE data:
Kodura dekoracyjne tkanina do ogrodu

Ożyw swój taras dekoracyjnymi dodatkami z wytrzymałej i wodoodpornej tkaniny.

Idealna na markizy, poduszki ogrodowe, parasole chroniące przed słońcem i opadami deszczu czy pokrowce. Kodura to wyjątkowa tkanina, której właściwości użytkowe sprawiają, że świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie wymagana jest wodoodporność, wytrzymałość i estetyczny wygląd. Nic dziwnego, że jest to materiał najczęściej wybierany do produkcji tekstylnych elementów wyposażenia i dekoracji ogrodowych, które na co dzień narażone są na działanie wielu niekorzystnych czynników.

Kodura – tkanina do zadań specjalnych

Obecnie kodura znajduje bardzo wszechstronne zastosowanie przede wszystkim w produkcji różnego typu wyrobów tekstylnych przeznaczonych do intensywnej eksploatacji na zewnątrz, a jej popularność w tym zakresie związana jest z wyjątkowymi właściwościami tego materiału. Jest to tkanina poliestrowa o chropowatej fakturze, która po lewej stronie posiada dodatkową powłokę z polichlorku winylu. Dzięki podgumowaniu z PVC jest nieprzemakalna i odporna na działanie warunków atmosferycznych, a jej utrzymanie w czystości nie sprawia większego problemu. Nie bez znaczenia jest również atrakcyjność wizualna kodury, ponieważ materiał ten obecnie dostępny jest w wielu kolorach i wzorach, co ma duże znaczenie w przypadku ogrodowych artykułów tekstylnych. Warto pamiętać, że aby pokrowce, poszewki na poduszki, markizy, parasole i inne elementy ogrodowe stały się całkowicie wodoodporne, należy w procesie obróbki technologicznej zastosować taśmy uszczelniające lub klejenie szwów, co całkowicie wyeliminuje przedostawanie się wody na przykład do wypełnień poduszek.

Milanex – gładka i wzorzysta tkanina wodoodporna

Poszukując idealnej tkaniny na tekstylne dekoracje i akcesoria ogrodowe – markizy, zasłony, obrusy, pokrowce, poduszki czy parasole warto wybrać kodurę od sprawdzonego dystrybutora. W ofercie Milanex materiał ten dostępny jest zarówno w wersji jednobarwnej, jak i w atrakcyjne wizualnie nadruki i należy do asortymentu cieszącego się dużą popularnością oraz bardzo dobrą opinią Klientów.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień