DZIAŁAMY DLA WAS ZACHWUJĄC WYSOKIE STANDARDY SANITARNE

list w: AKTUALNOŚCI data:

W obecnych czasach obostrzeń, spowodowanych wyjątkową sytuacją epidemiologiczną, przedstawiamy schemat działania naszych salonów tekstylnych. 

Pragniemy poinformować, że wszystkie nasze sklepy stacjonarne w Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu i Nowym Sączu działają wg. stałych godzin otwarcia. Warto zaznaczyć, że wprowadzone tzw. "Godziny Dla Seniorów" nie obowiązują dla branży tekstylnej, dlatego między godziną 10:00 a 12:00 zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku. 

Dbając o bezpieczeństwo klientów i naszych pracowników, każdy sklep wyposażony jest w dozowniki z płynem dezynfekującym, które znajdują się przy drzwiach wejściowych. Pamiętamy także o zachowaniu bezpiecznej odległości podczas kontaktu z drugą osobą, a nasze uśmiechy skrywamy pod warstwą ochronnych maseczek. Nie chowamy natomiast naszego zaangażowania, i fachowego doradztwa :) Zapraszamy zatem do naszych salonów, w których zdrowie klientów jest dla nas tak samo ważne jak nasze.  

Powiązane wpisy

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień