DZIAŁAMY DLA WAS ZACHWUJĄC WYSOKIE STANDARDY SANITARNE

person Dodano przez: Redakcja Milanex list w: AKTUALNOŚCI data:

W obecnych czasach obostrzeń, spowodowanych wyjątkową sytuacją epidemiologiczną, przedstawiamy schemat działania naszych salonów tekstylnych. 

Pragniemy poinformować, że wszystkie nasze sklepy stacjonarne w Krakowie, Myślenicach, Nowym Targu i Nowym Sączu działają wg. stałych godzin otwarcia. Warto zaznaczyć, że wprowadzone tzw. "Godziny Dla Seniorów" nie obowiązują dla branży tekstylnej, dlatego między godziną 10:00 a 12:00 zapraszamy wszystkich, niezależnie od wieku. 

Dbając o bezpieczeństwo klientów i naszych pracowników, każdy sklep wyposażony jest w dozowniki z płynem dezynfekującym, które znajdują się przy drzwiach wejściowych. Pamiętamy także o zachowaniu bezpiecznej odległości podczas kontaktu z drugą osobą, a nasze uśmiechy skrywamy pod warstwą ochronnych maseczek. Nie chowamy natomiast naszego zaangażowania, i fachowego doradztwa :) Zapraszamy zatem do naszych salonów, w których zdrowie klientów jest dla nas tak samo ważne jak nasze.  

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień