ROZPOCZĘLIŚMY BUDOWĘ NASZEJ NOWEJ PLATFORMY SPRZEDAŻOWEJ

person Dodano przez: Redakcja Milanex list w: AKTUALNOŚCI data:

Zobacz jak będzie powstawał nasz sklep internetowy z tkaninami i jakie materiały i tekstylia się w nim znajdą.

Pragniemy poinformować iż po wielu latach obecności na rynku stacjonarnej sprzedaży tkanin, otwieramy się również na działalność internetową. Nasz sklep z materiałami rozwijać będziemy z dużą starannością aby jak najlepiej przedstawić naszą bogatą ofertę tekstyliów na ekranie monitora. Mając na uwadze nasze wysokie standardy obsługi w obecnych placówkach, dołożymy wszelkich starań aby przenieść je do nowego e-sklepu.

Na przestrzeni najbliższych tygodni będziemy regularnie powiększać widoczność naszego asortymentu tkanin i dzianin, dlatego też od razu zachęcamy do częstego odwiedzania naszej strony. Liczymy iż nowe produkty będą pojawiać się każdego dnia, a nasze kategorie szybko będą się nimi zapełniać. Funkcjonalność naszego sklepu z tkaninami, łatwość jego obsługi oraz szybkość wyszukiwania odpowiednich materiałów ma dla nas największy priorytet. Wszystkie opisy naszych produktów tekstylnych będą szczegółowe, ale też konkretne aby jak najlepiej pomóc w doborze właściwych tkanin oraz realizacji nawet najtrudniejszych projektów. Wiedząc jak trudno uchwycić barwy tkanin w obiektywie aparatu, będziemy realizować nasze zdjęcia z możliwie najbliższym oddaniem realizmu. 

W Przypadku gdyby szukany materiał nie był jeszcze dostępny na naszej stronie, przypominamy, że z  powodzeniem realizujemy sprzedaż naszych tkanin telefonicznie. Dlatego zachęcamy też do takiej formy kontaktu z nami. Służymy pomocą i fachowym doświadczeniem.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień