STAWIAMY NA ROZWÓJ OTWIERAJĄC KOLEJNE LOKALIZACJE

person Dodano przez: Redakcja Milanex list w: AKTUALNOŚCI data:

Otwierając kolejne sklepy jesteśmy bliżej was

Stawiamy na rozwój otwierając dla Was kolejny sklep z tkaninami w Krakowie!

Na Waszą prośbę znowu znajdziecie nas na Salwatorze, tym razem zapraszamy na ul. Tadeusza Kościuszki 57. Jak w każdym naszym sklepie z materiały tekstylnymi, najważniejsza jest dla nas profesjonalna obsługa oraz zróżnicowany i szeroki asortyment. Przestronne wnętrze naszego sklepu, wynoszące 130m2 pozwoli na odpowiednie wyeksponowanie tkanin, dzianin i dodatków krawieckich. Znajdziecie u nas materiały tekstylne wzorzyste i jednobarwne, tkaniny odzieżowe na sukienki wizytowe i codzienne, tkaniny kostiumowe i garniturowe, a także tkaniny dekoracyjne: zasłonowe, obiciowe i firany. Nasi pracownicy, dzięki swojej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, doradzą w wyborze sprawiając, że dobór tkanin będzie tak łatwy jak nigdy dotąd.

Zachęcamy do sprawdzenia naszego nowego sklepu z tkaninami przy ul.Kościuszki 57. Lokalizacja blisko pętli tramwajowej Salwator i umiejscowienie budynku blisko głównej ulicy, to dogodny dojazd zarówno komunikacją miejską jak i samochodem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zakupu naszych tkanin. Otwarcie już za tydzień!

Powiązane wpisy

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień