DRESÓWKA PĘTLKA - MODNIE I WYGODNIE

list w: TKANINY ODZIEŻOWE data:
Żółta bawełniana dzianina dresowa

Dres fajny jest! Dowiedz się więcej i poznaj zalety bawełnianej dzianiny dresowej. 

Dresówka pętelka z roku na rok zdobywa coraz większą popularność. Główne cechy tej dzianiny to wygoda, naturalność i mnogość modnych, sezonowych wzorów. Dresówka pętelka pozwala nam cieszyć się swobodą przy jednoczesnym zachowaniu modnego wyglądu. Osiągniemy to dzięki unikalnemu połączeniu dzianiny bawełnianej, która z jednej strony jest gładka i wzorzysta, a z drugiej, wewnętrznej strony zakończona jest charakterystyczną pętelką. Dresówka wyprodukowana jest z wysokiej jakości przędzy bawełnianej z dodatkiem elastanu przez co tkanina jest miękka, delikatna i elastyczna. Kolejną zaletą jest jej uniwersalność gdyż materiał wykorzystamy zarówno na odzież i dodatki dla dzieci jak i dorosłych.

Co zatem możemy z niej uszyć? Wszystko to, co chcielibyśmy założyć aby czuć się wygodnie i komfortowo - czyli całą linię ubrań i dodatków w stylu casualowym. Z dresówki pętelki wykonamy dresy, bluzy i sukienki, a także niekrępujące ruchów ubrania dla dzieci i niemowląt. Dzianina dresowa to także materiał na ciekawe dodatki, sprawdzi się na czapki, kominy i modne chusty w sezonie wiosennym i jesiennym oraz na miękkie naturalne kocyki i przytulanki.

Poza wygodą użytkowania, duże znaczenie dla popularności tej dzianiny ma mnogość wzorów, dzięki której nasze projekty mogą stać się unikatowe i w pełni oddawać nasz styl. Jeśli nie lubimy zbyt wzorzystych ubrań, zawsze możemy wybrać gładką wersję dresówki, która występuje w szerokiej gamie kolorystycznej.

W naszej ofercie posiadamy tę dzianinę bawełnianą w rożnych wersjach:

DRESÓWKI PĘTELKI WZORZYSTE I GŁADKIE

 Dzianina dresowa pętelka w kwiaty Dzianina dresowa pętelka w mapety

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień