BATYST HAFTOWANY BORDER GIPIUROWY

Batyst bawełniany haftowany w kolorze białym

Tkanina o jednostronnym haftowanym borderze gipiurowym

Gipiurowe wykończenie posiada wzór łączący w sobie wyhaftowane kwiaty, liście i finezyjne elementy o symetrycznym rozmieszczeniu.

Widoczny na zdjęciu haft jest wykonany wzdłuż obu boków. Wzór haftu jest ułożony prostopadle do krajki, dlatego szerokość tkaniny odpowiada za maksymalną długość sukienki, natomiast zamawiana ilość tkaniny będzie obwodem sukienki w najszerszym jej miejscu.

Szerokość bordera: 35 cm

64,00 zł za mb
cena 32,00 zł
cena 26,02 zł (netto)
cena 32,00 zł (brutto)
Brutto
Ilość
Cięte tkaniny nie podlegają zwrotowi. Sprawdź regulamin

  • WSZYSTKIE NASZE CENY SĄ ZA 1 METR BIEŻĄCY WSZYSTKIE NASZE CENY SĄ ZA 1 METR BIEŻĄCY
  • TKANINY TNIEMY OD 0,5 METRA I CO 10 CM TKANINY TNIEMY OD 0,5 METRA I CO 10 CM
  • DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 350ZŁ DARMOWA WYSYŁKA POWYŻEJ 350ZŁ

Batyst to lekka bawełniana tkanina o delikatnej fakturze i płóciennym splocie. Tkanina została wykonana z naturalnej przędzy bawełnianej o pojedynczym splocie. Hafty wykonane na batyście to wyjątkowo urokliwe tkaniny, które sprawdzą się do szycia zwiewnych letnich bluzek i sukienek. Hafty na batyście występują w dwóch wersjach, jako dwustronny border oraz jako tkanina z wyhaftowanym wzorem na całej powierzchni. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku. Batyst bawełniany jest tkaniną nierozciągliwą i subtelnie prześwitującą. Haftowane tkaniny bawełniane charakteryzują się delikatnością i wyjątkową przewiewnością. Tkanina jest wykorzystywana do szycia odzieży jak i również dodatków odzieżowych jak fartuszki do strojów ludowych. Haftowana tkanina bawełniana o ażurowym wykończeniu wykorzystamy także do szycia przewiewnych chustek na głowę dla dzieci, które będą znakomitą ochroną w słoneczne, letnie dni. Tkanina haftowana będzie też idealnym dodatkiem dekoracyjnym w folkowym stylu, który wykorzystamy np. do szycia ozdobnych serwetek i poduszek czy jako ozdobną wyściółkę do koszyków z wikliny. 

Skład: 100% Bawełna

15 m

Opis

Skład
Bawełna
Gramatura [m2]
105
Kolor
Biały ; Ecru
Szerokość
135
Wzór
Kwiatowy
Przeznaczenie
Bluzka
Dekoracje
Spódnica
Sukienka
POZOSTAŁE PRODUKTY (4 inne produkty w tej samej kategorii)